KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Afyonkarahisar ve çevre illerde doğru arıza tespiti ve en doğru şekilde onarımı sağlamakla ön plana çıkmış olan firmamız motosiklet bakım, onarım ve projelendirme alanlarında sektörün öncü firması konumuna gelmiştir.
Stoklarında birçok yedek parçayı bulundurarak, motosiklet kullanıcılarına en uygun fiyatla yedek parça hizmeti sunan firmamız, tüketicilerin bu konuda ki ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap vermektedir.
Zamanın da ve eksiksiz bir şekilde iş teslimi yapmak Cadde Motor için vazgeçilmez bir firma prensibidir.


VİZYON

Değişen ve büyüyen global dünya ile birlikte büyüyen motosiklet sektörün de, Cadde Motor da yerini almak için tüm çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Sizlere en konforlu ortamları sunabilmek, sektörde ki yeniliklerin öncüsü olabilmek, hedeflerimizin ilk sıralarında yer almaktadır.


MİSYON

Motosiklet sevenlere, uygun fiyatlara en iyi yedek parça ile onarım hizmeti vererek mekanik bir konuda tüm soru işaretlerini siliyoruz. Tüm bunları yaparken sizlere yük olan tüm konularda sizlerinde fikirlerine başvurarak kendimizi geliştiriyor, ve hizmeti ayaklarınıza kadar sunuyoruz. Can taşıyan bir araçla uğraştığımızın bilincinde, işimizi hatasız yapmak için tüm gayretimizle sizlerin hizmetinizdeyiz.MOTOSİKLET BİR TUTKUDUR! CADDE MOTOR

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.